fbpx

Де придбати тепловий насос

Зважаючи на те, що стандартні опалювальні та кліматичні системи з кожним днем втрачають свою популярність, на зміну їм приходять економічніші та прогресивніші технології. Нескінченними джерелами альтернативної енергії є земельні надра, ґрунтові та поверхневі води, навколишнє повітря. Для активного використання зазначених ресурсів потрібна наявність високотехнологічної, функціональної та безпечної техніки, до якої належить тепловий насос.

Где-купить-тепловой-насос

Дані пристрої відрізняються високою рентабельністю, надійністю, автономністю та здатністю забезпечити задані температурні режими для будь-якого об’єкта нерухомості протягом усього року. Сьогодні багатьох користувачів цікавить маса питань: де купити тепловий насос, яку схему опалення при цьому використовувати, якому типу теплогенераторів віддати перевагу, та й природно, скільки це коштує.

Купити тепловий насос, який використовує природне тепло сьогодні не складно, важливішим завданням є вибір найбільш оптимального обладнання. Тому визначаючись, де купити тепловий насос перевагу краще віддати спеціалізованим компаніям, які пропонують своїм клієнтам цілий спектр супутніх послуг:

  • Проведення проектних та вишукувальних робіт;
  • Виконання розрахункових операцій;
  • Доставка, встановлення, налагодження обладнання;
  • Гарантійне обслуговування;
  • Надання консультацій технічного характеру;
  • Можливість виконання робіт «під ключ».

Для зручності придбання теплового насоса можуть надаватися спеціальні онлайн анкети, заповнивши які можна орієнтовно з’ясувати вартість необхідного обладнання та його комплектацію. Зазвичай у таких документах вказується площа споруди, рівень її теплоізоляції, кількість мешканців, потреба у ГВП та кондиціонуванні та інші критерії. Для детальнішого аналізу об’єкта нерухомості, на якому планується використання теплонасосного обладнання, потрібно виконувати виклик фахівця додому.

Крім цього, вибираючи точку, де купити тепловий насос, бажано віддавати перевагу сертифікованим центрам, які є офіційними дилерами відомих торгових марок. Ця умова дозволить вам придбати обладнання із чітко заявленими технічними характеристиками. Також цей об’єкт торгівлі повинен мати у своєму арсеналі весь перелік матеріалів та інструментів, необхідних для встановлення та обслуговування теплових насосів. Бажання заощадити та зробити замовлення такого дорогого обладнання, як тепловий насос у компаніях-одноденках, може призвести до невідповідності заявлених параметрів та передчасного виходу обладнання з ладу.

Що стосується типу, теплового насоса, що рекомендується до встановлення, то можна відзначити деякі особливості кожного з них:

  1. Повітряні теплогенератори мають найменшу вартість і не потребують встановлення додаткового теплознімного обладнання, у вигляді ґрунтових або водних колекторів. Однак ці прилади мають низку функціональних обмежень. Вони не можуть застосовуватися при значних зниженнях температур, мають невисокий коефіцієнт перетворення в критичних режимах і використовуються переважно як додаткове джерело теплової енергії.
  2. Грунтові теплові насоси відрізняються високою продуктивністю та можуть застосовуватися для підтримки кліматичних характеристик у різних об’єктах нерухомості з прилеглими ґрунтовими ділянками. Стабільність температур зовнішнього джерела протягом усього року дозволяє застосовувати представлені теплові насоси навіть у критичних ситуаціях. Ціна даних приладів формується із вартості самого теплогенератора, облаштування ґрунтового колектора або зонда, виготовлення низькотемпературної системи опалення.
  3. Водяні теплові насоси за принципом дії аналогічні ґрунтовим, з тією відмінністю, що як джерела теплової енергії використовують потенціал відкритих водойм і ґрунтових вод. Дуже важливим аспектом використання даних приладів є виключення течій колекторів.

Якщо розглядати схему підключення ТН, найбільш оптимальною вважається бівалентна система. Це дозволяє знизити стартові витрати при замовленні теплогенератора і підстрахувати об’єкт в момент пікових навантажень.

Безумовно, кожен споживач має право вирішувати самостійно, де купити тепловий насос, проте виконання зазначених рекомендацій дозволить підібрати обладнання з найбільш оптимальним співвідношенням ціна-якість.

Всім вищезгаданим вимогам задовольняє наша компанія — Спецкліматсервіс.

Для покупки теплового насоса Вам достатньо заповнити форму, що знаходиться нижче.

Теги поточного запису:
Замовте спеціалісту розрахунок
вартості системи для
вашого об'єкта!
Вкажіть им'я і телефон,
ми перезвонимо вам.

Чи сподобався сайт? Статті викликають інтерес? Тоді підписуємось на нові

Підписка на статті!
Бажаєте отримувати нові статті?

Тут ви можете написати коментар до запису "Де придбати тепловий насос".

Текст:

на початок сторінки